24 dyuymli velosiped
Mahsulotni tanishtirish
| Vilkalar uchun material | po'lat |
| Viteslar | 24 Tezlik |
| Vilkalar suspenziyasi | Ha |
| G'ildirak o'lchami | 20" |
| Ramka materiali | po'lat |
| Tormoz tizimi | Disk tormozi |
| Boshqa atributlar | |
| Jant materiali | po'lat |
| Ramka turi | Qattiq ramka (orqa bo'lmagan damper) |
| Shina kengligi | 2 |
| Kelib chiqqan joyi | Xebey, Xitoy |
| Brendning nomi | DAODEBAO |
| Model raqami | HBJB-JBZF |
| Brutto vazni | 15.9 |
| Sof og'irlik | 11.3 |
| Pedal turi | Oddiy pedal |
| Uzunlik (m) | 1.4 |
| Yuklash quvvati | 100 kg |
| OEM | OEM mijoz logotipi |
| Mahsulot nomi | Kid20 |
| Hajmi | 10.5 |
| Tormoz | RS, simi tortuvchi diskli tormoz+HS1 disk (160/160) |
| O'tkazgich dastagi | EF% 7b{0}}S |
| Ovoz balandligi | 0.2m³ |
| MOQ | 1 dona |
| Kafolat | 3 yil |
| Musobaqa | tog 'velosipedi |
| Sifat | 100% qoniqish kafolatlangan |
| Qadoqlash va yetkazib berish | |
| Qadoqlash tafsilotlari | 1.Material: Karton paketi va plastik kino paketi, karton paketi tashqarisi. 2. Hajmi: 140cm * 75cm * 20cm. 3.parcha: bitta velosiped bitta kartonga 4.Konteyner hajmi: 40HQ konteyneriga 290 dona. 20HQ konteynerga 120 dona. |
| Sotish birliklari: | Bitta element |
| Bitta paket hajmi: | 115X22X69 sm |
| Yagona yalpi og'irlik: | 15,900 kg |


To‘lqinlarni o‘ziga singdiruvchi, silliq va boshqariladigan haydashni ta’minlaydigan qalinlashgan oldingi vilka tufayli turli releflarda ishonch bilan harakatlaning. Tashqi shinalar nafaqat mustahkamligini oshirish uchun qalinlashgan, balki yo‘lda ishonchli tutashuvni ta’minlab, optimal tortishni ta’minlash uchun mo‘ljallangan. Ushbu xususiyatlarni to'ldiradigan silliq alyuminiy qotishma jantlari velosipedning estetik ko'rinishiga va umumiy mustahkamligiga hissa qo'shadi.


Xavfsizlik innovatsiyalarga mos keladi, bu esa yorug'lik kam bo'lgan sharoitlarda ko'rinishni yaxshilaydigan yuqori darajadagi chiroqlarni o'z ichiga oladi. Shahar ko‘chalarida sayr qilyapsizmi yoki tungi sarguzashtlardan zavqlanasizmi, yo‘lingizni ishonch bilan yoritib turing. Old va orqa diskli tormozlar xavfsizlikni yanada ta'kidlab, ishonchli va sezgir tormozlash quvvatini ta'minlab, yaxshilangan boshqaruv va xotirjamlikni ta'minlaydi.

Issiq teglar: 24 dyuymli velosiped, Xitoy 24 dyuymli velosiped ishlab chiqaruvchilari, etkazib beruvchilari, zavodi
Keyingi2: Bolalar tog 'velosipedi
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin





