Drift Trike Electric
Mahsulotni tanishtirish
| Boshqa atributlar | |
| Yosh | 6-8 yil, 8-12 yil |
| G'ildirak materiallari | Boshqa |
| Tana materiali | Chelik |
| Buklanadigan | YO'Q |
| O'rindiq kiritilgan | Ha |
| G'ildirak raqami | Uch |
| Balandligi sozlanishi | YO'Q |
| Maksimal tezlik | <3,6 km/soat |
| yorug'lik kiritilgan | Ha |
| Model raqami | JLKJ-DP3MINI |
| Batareya | 36V 3.0Ah Li-ion batareyasi |
| Dvigatel | 36V 150W cho'tkasiz dvigatel |
| Maksimal yuk | 65 kg |
| Ramka materiali | Chelik |
| Old g'ildirak | 5,5 dyuymli g'ildirak |
| Orqa g'ildirak | PU g'ildiragi |
| Tutqich | O'zgaruvchan tezlik |
| Zaryadlash vaqti | 3-4soat |
| Qadoqlash va yetkazib berish | |
| Port | Ningbo / Shanxay |
| Ta'minot qobiliyati | Oyiga 36000 to'plam / to'plam |
Ochiq havoda o‘ynashning hayajonini qayta aniqlash uchun yaratilgan dinamik dizayn va ilg‘or texnologiyalarning timsoli bo‘lgan Drift Trike Electricimiz bilan ajoyib sarguzashtni boshla. 6 va undan katta yoshdagi chavandozlar uchun ishlab chiqarilgan bu elektr drift trikei innovatsiyalarni hayajon bilan uyg'unlashtirib, misli ko'rilmagan tajribani va'da qiladi.


Ishonchli 36V 150Vt cho'tkasiz motor va 36V 3,0Ah lityum batareya bilan jihozlangan bu elektr drift trike silliq va kuchli haydashni ta'minlaydi. Cheksiz aylanish imkoniyatlarini taqdim etuvchi aylanma tutqichi velosiped haydash tajribasiga o'ynoqi o'lcham qo'shib, mahorat va ijodkorlikni rivojlantirishga yordam beradi.
Old tomondan 5,{1}}dyuymli motor g‘ildiragi, 3-4 soat quvvatlanish vaqti va maksimal yuk ko‘tarish hajmi 65KGS bo‘lgan Drift Trike Electricimiz optimal ishlash va chidamlilik uchun mo‘ljallangan. O'zingizning uslubingizga mos keladigan turli xil tashqi ko'rinish ranglarini tanlang, drift trikeingizni shaxsiyatingizning haqiqiy aksi qilish uchun moslashtirilgan ranglar opsiyasi bilan.

Issiq teglar: drift trike electric, Xitoyning drift trike elektr ishlab chiqaruvchilari, etkazib beruvchilari, zavodi
Oldingi: Eletric Drift Trike
Keyingi2: Uch g'ildirakli Drift Velosipedi
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin





